Un accident rutier a avut loc pe DN 76, în apropierea localității Hidișelu de Sus, județul Bihor, după coliziunea a două autoturisme.
Traficul rutier este îngreunat în zonă, iar patru persoane au necesitat îngrijiri medicale după impact.
Se estimează că circulația rutieră va reveni la normal după ora 09:30, după finalizarea operațiunilor de intervenție și curățare a zonei.
Sursă: politiaromana.ro
