Pe autostrada A1, la km 377+300, în zona Branisca, județul Hunedoara, se desfășoară lucrări de demontare și montare a parapetului marginal, ca urmare a unui eveniment rutier.
În acest moment, circulația se desfășoară pe banda a 2-a, iar benzile 1 și 3 sunt restricționate. Se estimează că circulația va reveni la normal în jurul orei 16:00. Șoferilor li se recomandă să fie atenți și să respecte semnalizarea rutieră temporară pentru a evita orice incident.
Sursă: dispecerat.andnet.ro
