Centrul INFOTRAFIC din Inspectoratul General al Poliției Române informează că traficul rutier se desfășoară îngreunat pe DN 22 Tulcea – Mihai Viteazu, în apropierea localității Baia, județul Tulcea, după ce a avut loc o coliziune între trei autoturisme. În urma accidentului, nu sunt persoane care să necesite îngrijiri medicale. Se estimează reluarea circulației rutiere în condiții normale după ora 16:30.
Sursă: politiaromana.ro
